Центр пляжних видів спорту

Умови бронювання та оплати

Розділ 1. Бронювання

Бронювання (попереднє замовлення послуг спортивних кортів) є необхідною умовою для отримання цих послуг. Відвідувач може забронювати послуги у випадку наявності вільних кортів на зручний йому час.

Бронювання можливо здійснити особисто у адміністратора, за телефоном, або у месенджерах, зазначених на сайті Центру пляжних видів спорту «СЕТ» - https://set.in.ua

Для здійснення бронювання відвідувач має бути зареєстрований у системі. Реєстрація відбувається особисто відвідувачем на сайті https://set.in.ua або адміністратором. Для реєстрації потрібно надати ім'я, прізвище, номер телефону, адресу електронної пошти відвідувача.

Здійснюючи реєстрацію, відвідувач надає згоду на обробку персональних даних, а також погоджується з умовами клубних правил, які опубліковані за посиланням https://set.in.ua/rules.html

Після кожного бронювання відвідувач отримує СМС-повідомлення з посиланням на особисту сторінку на сайті Центру пляжних видів спорту «СЕТ», де може переглянути власні бронювання з зазначеними датою, часом початку та закінчення тренувань та назвою корту, де відбудеться тренування.

Розділ 2. Підтвердження бронювання

Для підтвердження бронювання відвідувач має можливість зробити повну передоплату замовлених послуг.

Якщо відвідувач не підтверджує бронювання шляхом повної передоплати впродовж години після замовлення, таке бронювання вважається недійсним і скасовується автоматично.

У випадку, коли відвідувач здійснює замовлення послуг шляхом укладання індивідуального договору, підтвердженням бронювання вважається факт отримання рахунку за таким договором.

Здійснення відвідувачем передоплати за бронювання означає його згоду з тим, що дата, час початку та завершення тренування є вірними, та відповідають його побажанням.

Розділ 3. Оплата

Користуватись послугами спортивних кортів відвідувач може виключно на умовах повної передоплати, якщо інакше не визначено в індивідуальному договорі.

Передоплату замовлених послуг можливо здіснити:

  • під час замовлення;
  • безпосередньо перед початком тренування;
  • онлайн з особистої сторінки;
  • безготівково, за виставленим рахунком

Розділ 4а. Скасування бронювання відвідувачем

Якщо відвідувач не має можливості отримати раніше замовлену послугу з особистих причин, бронювання можна скасувати не пізніше, ніж за вісім годин до початку тренування.

При скасуванні бронювання не пізніше, ніж за 8 годин до початку, відвідувач має можливість оформити нове замовлення. Сума, яка була сплачена, як передоплата за скасоване бронювання, буде зарахована для оплати наступних замовлень.

У випадку, якщо відвідувач не повідомив про свою відсутність, або повідомив пізніше, ніж за вісім годин до початку тренування, передоплата за таке бронювання не повертається та не зараховується на наступні замовлення, а послуга вважається такою, що була надана.

Розділ 4б. Скасування бронювання адміністрацією

У випадку виникнення обставин, які унеможливлюють надання послуг, адміністрація Центру пляжних видів спорту «СЕТ» має право скасувати бронювання.

Якщо бронювання скасовується адміністрацією, відвідувач має бути повідомлений за 24 години до початку тренування, або безпосередньо в момент виникнення обставин, які унеможливлюють надання послуги.

При скасуванні бронювання за своєї ініціативи адміністрація Центру пляжних видів спорту «СЕТ» надає відвідувачу пріорітетну можливість замовити послугу в той час, коли надання послуг стане можливим. Сума, яка була сплачена, як передоплата за скасоване бронювання, буде зарахована для оплати наступних замовлень.

Також адміністрація на власний розсуд може надати відвідувачу компенсаційну знижку на одне або декілька наступних замовлень.

Розділ 5. Вирішення суперечок

Усі суперечки, що можуть виникнути стосовно бронювань, оплати та інших питань, вирішуються шляхом переговорів між відвідувачем та адміністрацією, або їхніми уповноваженими представниками. Якщо суперечку неможливо вирішити шляхом переговорів, вона вирішується у судовому порядку за встановленою підвідомчістю та підсудністю у порядку, визначеному чинним законодавством України.


2021 © Центр пляжних видів спорту «СЕТ»