Центр пляжних видів спорту

Клубні правила Центру пляжних видів спорту «Сет»

1. Час роботи та цінова політика

Час роботи Центру пляжних видів спорту «Сет» та актуальні ціни розміщено на офіційному сайті Центру за адресою https://set.in.ua/

Також всі ціни на послуги спортивних кортів, додаткові послуги та супутні товари можна переглянути беспосередньо в клубі на стійці адміністратора у куточку споживача.

Адміністрація Центру не надає знижки на бронювання кортів на регулярній основі, але може надавати такі знижки на власний розсуд для деяких відвідувачів, що користуються послугами Центру на умовах індивідуального договору.

Увага! Якщо на будній день випадає офіційний святковий/вихідний день, діє ціновий графік неділі.

Правила бронювання та оплати розміщено на офіційному сайті за адресою https://set.in.ua/booking_terms.html

2. Відвідування Центру

Відвідувач, який має підтверджене бронювання, має заздалегідь прибути до Центру, якнайменше за 15 хвилин до початку бронювання.

Якщо тренування закінчується в останню годину роботи Центру, відвідувачі мають залишити приміщення не пізніше ніж за 15 хвилин після закінчення тренування.

Відвідування Центру особами, яки не досягли віку у 18 років допускається тільки під наглядом батьків або тренера.

Відвідувачі, які користуються власним автотранспортом, повинні паркувати транспортний засіб у визначених місцях, та суворо дотримуватися Правил дорожнього руху.

Для користування роздягальнями та душовими необхідно мати змінне взуття, рушник (або придбати їх у адміністратора).

Відвідувачі мають право знаходитись тільки в приміщеннях або на територіях загального користування. Суворо заборонено вхід в службові та технічні приміщення та перебування відвідувачів за стійкою адміністратора.

На вході відвідувач отримає картку/браслет контролю доступу. За допомогою цієї картки/браслету здійснюється прохід в спортивну зону через турнікет, а також користування шафками в роздягальні.

На виході відвідувач має повернути картку/браслет адміністратору. При пошкодженні, втраті або неповерненні картки відвідувач сплачує її встановлену вартість - 100 грн.

Після користування шафкою в роздягальні необхідно ретельно перевірити, чи не залишилось там особистих речей, та залишити її відчиненою.

2. Карантинні заходи

Під час коронавірусної епідемії всі відвідувачі мають суворо дотримуватись всіх місцевих та загальнодержавних карантинних обмежень, які діють на поточний час.

У тих випадках, коли оголошуються карантинні заходи, що не передбачають роботу спортивних закладів, робота Центру для загального відвідування припиняється. Уточнення можна отримати у адміністрації за контактними даними, що опубліковані на сайті Центру.

Заходити у приміщення Центру відвідувачі повинні в захисних масках. У випадку відсутності маски адміністрація має право відмовити в обслуговуванні.

Кожен відвідувач перед проходом в спортивну зону проходить вимірювання температури безконтактним способом. При перевищенні температури тіла відвідувача у 37,2°С у обслуговуванні буде відмовлено.

Перебування без захисної маски дозволяється тількі під час тренування або в душовій кабіні.

Персонал Центру, тренери, які знаходяться за межами кортів, та інші особи повинні користуватися захисними масками весь час перебування в Центрі.

До завершення карантинних заходів перебування глядачів на території Центру заборонено як під час тренувань, так і під час проведення змагань та турнірів.

3. Тренування

Перебувати на кортах дозволяється тільки босоніж, у відповідному для обраного виду спорту спортивному одягу. Верхня частина тіла обов'язково має бути прикрита одягом.

На відміну від кортів, в усіх інших випадках, відвідувачи мають бути у змінному взутті.

Під час перебування на спортивних кортах, в душових, роздягальнях, відвідувач має дбайливо ставитись до спортивного обладнання та інвентаря, іншого устаткування. У випадку пошкодження майна Центру відвідувач має сплатити вартість пошкодженого майна.

Одночасно перебувати на спортивному корті можуть не більше восьми осіб. Перевищення цього обмеження оплачується за встановленими тарифами.

Зважаючи на специфіку пляжних видів спорту, після завершення тренування відвідувач повинен ретельно очистити тіло та спортивний одяг від піску одразу після виходу з кортів у визначених для цього місцях.

Категорично забороняється виносити на корти їжу, напої або будь-які інші предмети, що не мають стосунку до тренувального процесу.

Повна відповідальність за дії осіб віком до 18 років покладається на батьків, або у разі іх неприсутності під час тренування - на тренера.

4. Загальні положення

Перебування на території Центру з тваринами заборонено.

Перебування в Центрі пляжних видів спорту «СЕТ» осіб у стані алкогольного та/або наркотичного сп'яніння та вживання на території Центру алкогольних напоїв та/або наркотичних препаратів суворо заборонено.

Перебуваючи на території Центру пляжних видів спорту «СЕТ» персонал та відвідувачі мають бути взаємноввічливими, не створювати конфліктних ситуації та з повагою ставитись до оточуючих.

Відвідувачі мають підтримувати чистоту, не залишати після себе сміття, користуватись урнами та сміттєвими баками. Суворо заборонено викидати будь-які предмети, засоби особистої гігієни та туалетний папір в унітази.

Персонал та адміністрація Центру пляжних видів спорту «СЕТ» не несуть відповідальності за залишені особисті речі та не мають можливості їх зберігати.

Персонал та адміністрація Центру пляжних видів спорту «СЕТ» не мають можливості доглядати за малолітніми дітьми.


2021 © Центр пляжних видів спорту «СЕТ»