Правила клубу СЕТ

Ми пишаємося нашою унікальною інфраструктурою та турботливо ставимося до кожного куточка нашого клубу, особливо до нашого піску, який є основою для пляжних видів спорту.

Повага і толерантне відношення до інших учасників, тренерів та персоналу центру. Обережне та дбайливе ставлення до інфраструктури клубу та спортивного інвентарю.

Ми ставимося до піску, як до води в басейні – з любов'ю та відповідальністю. Бережемо його чистоту та не допускаємо забруднення.
Важливо: заходити на пісок критого корту дозволяється тільки босоніж, щоб зберегти його чистоту та структуру.

- Грати з оголеним торсом заборонено – це допомагає зберігати гігієнічність та комфорт усіх учасників.
- Змінне взуття для переміщення по комплексу обов'язкове, щоб зберегти чистоту піску на кортах.
- Проносити їжу та напої на корти заборонено (крім води у пластикових пляшках), аби уникнути забруднення піску.
- Обтрушувати пісок з одягу та взуття необхідно у відведеному для цього місці.
- Після закінчення гри – прибрати за собою всі речі та порівняти пісок, залишивши корт у належному стані для наступних гравців.

1. Час роботи та цінова політика

Час роботи Центру пляжних видів спорту «Сет» та актуальні ціни розміщено на офіційному сайті Центру за адресою https://set.in.ua/

Також всі ціни на послуги спортивних кортів, додаткові послуги та супутні товари можна переглянути беспосередньо в клубі на стійці адміністратора у куточку споживача.

Адміністрація Центру не надає знижки на бронювання кортів на регулярній основі, але може надавати такі знижки на власний розсуд для деяких відвідувачів, що користуються послугами Центру на умовах індивідуального договору.

Увага! Якщо на будній день випадає офіційний святковий/вихідний день, діє ціновий графік неділі.

Правила бронювання та оплати розміщено на офіційному сайті за адресою https://set.in.ua/booking_terms.html

2. Відвідування Центру

Відвідувач, який має підтверджене бронювання, має заздалегідь прибути до Центру, якнайменше за 15 хвилин до початку бронювання.

Якщо тренування закінчується в останню годину роботи Центру, відвідувачі мають залишити приміщення не пізніше ніж за 15 хвилин після закінчення тренування.

Відвідування Центру особами, яки не досягли віку у 18 років допускається тільки під наглядом батьків або тренера.

Відвідувачі, які користуються власним автотранспортом, повинні паркувати транспортний засіб у визначених місцях, та суворо дотримуватися Правил дорожнього руху.

Для користування роздягальнями та душовими необхідно мати змінне взуття, рушник (або придбати їх у адміністратора).

Відвідувачі мають право знаходитись тільки в приміщеннях або на територіях загального користування. Суворо заборонено вхід в службові та технічні приміщення та перебування відвідувачів за стійкою адміністратора.

На вході відвідувач отримає картку/браслет контролю доступу. За допомогою цієї картки/браслету здійснюється прохід в спортивну зону через турнікет, а також користування шафками в роздягальні.

На виході відвідувач має повернути картку/браслет адміністратору. При пошкодженні, втраті або неповерненні картки відвідувач сплачує її встановлену вартість — 100 грн.

Після користування шафкою в роздягальні необхідно ретельно перевірити, чи не залишилось там особистих речей, та залишити її відчиненою.

3. Карантинні заходи

Під час коронавірусної епідемії всі відвідувачі мають суворо дотримуватись всіх місцевих та загальнодержавних карантинних обмежень, які діють на поточний час.

У тих випадках, коли оголошуються карантинні заходи, що не передбачають роботу спортивних закладів, робота Центру для загального відвідування припиняється. Уточнення можна отримати у адміністрації за контактними даними, що опубліковані на сайті Центру.

Заходити у приміщення Центру відвідувачі повинні в захисних масках. У випадку відсутності маски адміністрація має право відмовити в обслуговуванні.

Кожен відвідувач перед проходом в спортивну зону проходить вимірювання температури безконтактним способом. При перевищенні температури тіла відвідувача у 37,2°С у обслуговуванні буде відмовлено.

Перебування без захисної маски дозволяється тількі під час тренування або в душовій кабіні.

Персонал Центру, тренери, які знаходяться за межами кортів, та інші особи повинні користуватися захисними масками весь час перебування в Центрі.

До завершення карантинних заходів перебування глядачів на території Центру заборонено як під час тренувань, так і під час проведення змагань та турнірів.

4. Тренування

Перебувати на кортах дозволяється тільки босоніж, у відповідному для обраного виду спорту спортивному одягу. Верхня частина тіла обов’язково має бути прикрита одягом.

На відміну від кортів, в усіх інших випадках, відвідувачи мають бути у змінному взутті.

Під час перебування на спортивних кортах, в душових, роздягальнях, відвідувач має дбайливо ставитись до спортивного обладнання та інвентаря, іншого устаткування. У випадку пошкодження майна Центру відвідувач має сплатити вартість пошкодженого майна.

Одночасно перебувати на спортивному корті можуть не більше восьми осіб. Перевищення цього обмеження оплачується за встановленими тарифами.

Зважаючи на специфіку пляжних видів спорту, після завершення тренування відвідувач повинен ретельно очистити тіло та спортивний одяг від піску одразу після виходу з кортів у визначених для цього місцях.

Категорично забороняється виносити на корти їжу, напої або будь-які інші предмети, що не мають стосунку до тренувального процесу.

Повна відповідальність за дії осіб віком до 18 років покладається на батьків, або у разі іх неприсутності під час тренування — на тренера.

5. Загальні положення

Перебування на території Центру з тваринами заборонено.

Перебування в Центрі пляжних видів спорту «СЕТ» осіб у стані алкогольного та/або наркотичного сп’яніння та вживання на території Центру алкогольних напоїв та/або наркотичних препаратів суворо заборонено.

Перебуваючи на території Центру пляжних видів спорту «СЕТ» персонал та відвідувачі мають бути взаємноввічливими, не створювати конфліктних ситуації та з повагою ставитись до оточуючих.

Відвідувачі мають підтримувати чистоту, не залишати після себе сміття, користуватись урнами та сміттєвими баками. Суворо заборонено викидати будь-які предмети, засоби особистої гігієни та туалетний папір в унітази.

Персонал та адміністрація Центру пляжних видів спорту «СЕТ» не несуть відповідальності за залишені особисті речі та не мають можливості їх зберігати.

Персонал та адміністрація Центру пляжних видів спорту «СЕТ» не мають можливості доглядати за малолітніми дітьми.

Розділ 1. Бронювання

Бронювання (попереднє замовлення послуг спортивних кортів) є необхідною умовою для отримання цих послуг. Відвідувач може забронювати послуги у випадку наявності вільних кортів на зручний йому час.

Бронювання можливо здійснити особисто у адміністратора, за телефоном, або у месенджерах, зазначених на сайті Центру пляжних видів спорту «СЕТ» — https://set.in.ua

Для здійснення бронювання відвідувач має бути зареєстрований у системі. Реєстрація відбувається особисто відвідувачем на сайті https://set.in.ua або адміністратором. Для реєстрації потрібно надати ім’я, прізвище, номер телефону, адресу електронної пошти відвідувача.

Здійснюючи реєстрацію, відвідувач надає згоду на обробку персональних даних, а також погоджується з умовами клубних правил, які опубліковані за посиланням https://set.in.ua/rules.html

Після кожного бронювання відвідувач отримує СМС-повідомлення з посиланням на особисту сторінку на сайті Центру пляжних видів спорту «СЕТ», де може переглянути власні бронювання з зазначеними датою, часом початку та закінчення тренувань та назвою корту, де відбудеться тренування.

Розділ 2. Підтвердження бронювання

Для підтвердження бронювання відвідувач має можливість зробити повну передоплату замовлених послуг.

Якщо відвідувач не підтверджує бронювання шляхом повної передоплати впродовж години після замовлення, таке бронювання вважається недійсним і скасовується автоматично.

У випадку, коли відвідувач здійснює замовлення послуг шляхом укладання індивідуального договору, підтвердженням бронювання вважається факт отримання рахунку за таким договором.

Здійснення відвідувачем передоплати за бронювання означає його згоду з тим, що дата, час початку та завершення тренування є вірними, та відповідають його побажанням.

Розділ 3. Оплата

Користуватись послугами спортивних кортів відвідувач може виключно на умовах повної передоплати, якщо інакше не визначено в індивідуальному договорі.

Передоплату замовлених послуг можливо здіснити:

  • під час замовлення;
  • безпосередньо перед початком тренування;
  • онлайн з особистої сторінки;
  • безготівково, за виставленим рахунком
Розділ 4а. Скасування бронювання відвідувачем

Якщо відвідувач не має можливості отримати раніше замовлену послугу з особистих причин, бронювання можна скасувати не пізніше, ніж за вісім годин до початку тренування.

При скасуванні бронювання не пізніше, ніж за 8 годин до початку, відвідувач має можливість оформити нове замовлення. Сума, яка була сплачена, як передоплата за скасоване бронювання, буде зарахована для оплати наступних замовлень.

У випадку, якщо відвідувач не повідомив про свою відсутність, або повідомив пізніше, ніж за вісім годин до початку тренування, передоплата за таке бронювання не повертається та не зараховується на наступні замовлення, а послуга вважається такою, що була надана.

Розділ 4б. Скасування бронювання адміністрацією

У випадку виникнення обставин, які унеможливлюють надання послуг, адміністрація Центру пляжних видів спорту «СЕТ» має право скасувати бронювання.

Якщо бронювання скасовується адміністрацією, відвідувач має бути повідомлений за 24 години до початку тренування, або безпосередньо в момент виникнення обставин, які унеможливлюють надання послуги.

При скасуванні бронювання за своєї ініціативи адміністрація Центру пляжних видів спорту «СЕТ» надає відвідувачу пріорітетну можливість замовити послугу в той час, коли надання послуг стане можливим. Сума, яка була сплачена, як передоплата за скасоване бронювання, буде зарахована для оплати наступних замовлень.

Також адміністрація на власний розсуд може надати відвідувачу компенсаційну знижку на одне або декілька наступних замовлень.

Розділ 5. Вирішення суперечок

Усі суперечки, що можуть виникнути стосовно бронювань, оплати та інших питань, вирішуються шляхом переговорів між відвідувачем та адміністрацією, або їхніми уповноваженими представниками. Якщо суперечку неможливо вирішити шляхом переговорів, вона вирішується у судовому порядку за встановленою підвідомчістю та підсудністю у порядку, визначеному чинним законодавством України.