СЕТ прийняв фінал Чемпіонату України 2021 року. Результати року

фінал Чемпіонату України з волейболу пляжного 2021 року

Центр пляжних видів спорту СЕТ раді повідомити про надзвичайну подію, що стала ключовим моментом у світі українського пляжного волейболу. Чемпіонат України з пляжного волейболу 2021 року, який відбувся в Києві, став справжнім святом спорту, зібравши найкращих спортсменів з усієї країни.

 

переможці чемпіонату України з пляжного волейболу 2021

У фінальних іграх змагались 16 чоловічих і 16 жіночих найсильніших команд країни. Хто з вболівальників не зміг прийти у СЕТ і підтримати спортсменів, мали змогу дивитися трансляцію наживо і відчути емоції на повну. У коментарях глядачі зауважили, що ракурс зйомок з кількох камер, повтори найяскравіших моментів протистоянь, професійна робота коментатора загалом дали відчуття справжньої присутності на турнірі.

Костянтин Стогній – автор проекта "Надзвичайні новини", генеральний спонсор турніру
Костянтин Стогній – автор проекта “Надзвичайні новини”, генеральний спонсор турніру

“Я переконався в тому, що пляжний волейбол – гарний командний вид спорту”, – сказав після оголошення переможців Костянтин Стогній – автор проєкту “Надзвичайні новини“, який виступив генеральним спонсором турніру.

Гра була дуже видовищною: спортсмени “літали” в повітрі, “плавали” в піску, і навіть в останній момент відбивали м’яч, стоячи горизонтально навшпиньки.

волейбол пляжний 2021 року Сергій Попов

Ми висловлюємо глибоку вдячність усім, хто підтримував наших спортсменів. Це був рік великих досягнень і нових висот. Завдяки вашій підтримці та незламному духу наших спортсменів, український прапор гордо майорів на міжнародних аренах.

Центр пляжних видів спорту СЕТ продовжуватиме працювати над розвитком пляжного волейболу в Україні, надаючи всі необхідні умови для тренувань та змагань. Ми впевнені, що попереду нас чекають ще більші перемоги та нові рекорди.